Log FormularzLICZNIK WIZYT

Dzisiaj6
Wczoraj3
W tygodniu9
W miesiącu75
Wszystkie30005
Home
Witamy na stronie głównej BIOAK Trzyciąż

 

 

Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury

Gminy Trzyciąż

realizuje programy Unii Europejskiej

 

Na stronach naszego serwisu będziemy na bieżąco informować Państwa o wydarzeniach i imprezach kulturalnych, związanych przede wszystkim z naszą biblioteką, ale również z gminą oraz regionem.

Bardzo gorąco zachęcamy równocześnie do korzystania z naszych zasobów bibliotecznych, które już w chwili obecnej są bardzo ciekawe - a mamy nadzieję, iż stale będziemy je wzbogacać o wciąż nowe pozycje.

 

Znajdą tu Państwo podstawowe dane na temat historii powstania naszej instytucji, jej obecnej struktury i wszystkich form działalności.
Aktualne adresy, telefony oraz godziny otwarcia naszych placówek, informacje o miejscu i terminach organizowanych przez nas imprez oraz regulaminy korzystania z naszego księgozbioru.

Będziemy również informować o zakupionych przez Bibliotekę nowościach bibliotecznych. Chcemy, aby ta strona była stroną żywą. Możemy to osiągnąć jedynie dzięki Wam - naszym Czytelnikom.

 

Swoje życzenia, sugestie i oceny kierujcie na adres
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 


 
Copyright © 2020 BIOAK TRZYCIĄŻ. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Joomla 1.5 free design by Lonex.

World Time Clock

Biblioteka w sieci

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Biały Domek

Web Soft

Nasi goście

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości