Home
Projekty unijne PDF Drukuj Email
Wpisany przez zbyszek   
czwartek, 26 kwietnia 2012 19:25

  

PROGRAM    "KONSERWATOR"

 

BiOAK aplikowała w styczniu 2012r. do programu KONSERWATOR – program aktywizacji zawodowej osób pozostających bez zatrudnienia organizowanego przez WUP Kraków – po pozytywnej ocenie jedna osoba jest już  zatrudniona na stanowisku „Opiekun Izby regionalnej – animator kultury” na  okres 6 miesięcy.

Preferowane osoby w tym programie to: długotrwale bezrobotne bądź niepełnosprawne, osoby powyżej 50 roku życia, które mają największe trudności w znalezieniu zatrudnienia.

Zatrudnienie w ramach programu Konserwator 1 osoby wpłynie na :

- zwiększenie dostępności  Filii Biblioteki  oraz  Izby regionalnej w Imbramowicach dla odwiedzających  z jednego dnia do  pięciu dni w tygodniu

- poszerzeniem oferty kulturalnej z zakresu edukacji regionalnej , spotkań z kultura i sztuką,

-właściwą ochronę dziedzictwa kultury materialnej poprzez skatalogowanie i uporządkowanie

 zbiorów.

Działania ujęte w projekcie oprócz funkcji i celów związanych z problematyką ochrony dziedzictwa kulturowego przyczyni się do podniesienia rozpoznawalności obszaru  oraz podkreśli jego unikalność.

 Stanowisko pracy współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu: KONSERWATOR – program aktywizacji zawodowej osób pozostających bez zatrudnienia, Poddziałanie 6.1. Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy Program Operacyjny Kapitał Ludzki.

  

 PROGRAM

 

 

 

Poprawiony: piątek, 27 kwietnia 2012 21:03
 
Copyright © 2020 BIOAK TRZYCIĄŻ. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Joomla 1.5 free design by Lonex.