Home Popularne tytuły NAJPOPULARNIEJSZY?
NAJPOPULARNIEJSZY?
Wpisany przez B.   

DAN BROWN

Jeden z najpopularniejszych autorów powieści sensacyjnych na świecie.

Dan Brawno to absolwent Phillips Exeter Academy. Jest to bardzo ekskluzywna szkoła średnia w której ojciec Dana był nauczycielem matematyki. Po szkole średniej Dan trafił do Amherst College. Dan Brown zanim zaczął swoją karierę pisarską próbował swoich sił w branży muzycznej. Wydał dwa nagrania, które jednak przeszły bez echa. Obecnie Dan Brown mieszka razem z żoną w Nowej Anglii. Blythe, żona Dana, jest ilustratorką oraz pasjonuje się sztuką i malarstwem. To ona pomaga mu przy tworzeniu powieści. Książki Dana Brawna łącznie rozeszły się w liczbie kilkudziesięciu milionów egzemplarzy na całym świecie. Dzięki temu jest jednym z najbogatszych pisarzy na świecie.

 

Dan

Inferno – Dana Browna
W międzynarodowych hitach “Kod Leoda da Vinci”, “Anioły i demony” i “Zaginiony symbol”, Dan Brown po mistrzowsku łączy historię, sztukę, zagadki i symbole. W swoim nowym pasjonującym thrilerze Brown powrócił do podstaw i stworzył najwyższej klasy powieść czasów.

 

inferno

pt.wikipedia.org

W sercu Włoch, Langdon, profesor symbologii z Harvardu, zostaje wciągnięty w przerażające wydarzenia, jakie zostały zawarte w zagadkowym świecie opisanym w jednym z mistrzowskich obrazów literatury…piekle Dantego.

W tej przestrzeni Langdon stacza walkę z mrożącym krew w żyłach przeciwniekiem i zmaga się z genialną zagadką, która wciąga go w scenerię sztuki klasycznej, świat sekretnych przejść i naukę przyszłości. Czerpiąc z mrocznego epickiego poematu Dantego, Langdon ściga się z czasem, by znaleźć odpowiedzi i osobę, której mógłby zaufać. Wszystko to chce zrobić zanim świat… zmieni się na dobre.

 
Copyright © 2019 BIOAK TRZYCIĄŻ. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Joomla 1.5 free design by Lonex.

Biblioteka w sieci

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama